מצלמות נסתרות מומלצות למגוון שימושים

פברואר 12, 2017
/
פורסם תחת קטגוריית: עסקים
/
Comments Closed

קצב ההתקדמות והפיתוח המסחרר בעולם המצלמות הנסתרות והסמויות מאפשר לנו לרכוש בקלות מצלמה כזו אשר תעניק לנו את היכולת לתעד את כל מה שנרצה ללא החשש שהמצולמים ידעו מזה. רגע לפני שתתחילו לחפש מצלמה נסתרת מומלצת, עליכם ראשונה לדעת בדיוק מהם המאפיינים אותם תדרשו מהמצלמה שלכם. בכתבה הבאה תוכלו לקרוא מידע כללי על השימושים השונים של מגוון המצלמות הקיימות בשוק כיום.

מאפיינים כלליים

גישה לקבצים והאחסון שלהן צריך להשפיע רבות על הבחירה שתעשו, מכיוון שבעוד חלק מהמצלמות מקליטות את התוכן על גבי כרטיס זיכרון מובנה או נשלף ומאפשרות לכם גישה נוחה למדי, ישנם מצלמות אשר מעלות את השידור החי לאינטרנט דרך הווי פיי בקלות, ואחרות עובדות על מערכות מעגל סגור.

בין המבחר הענק של מצלמות נסתרות למכירה נוכל למצוא כאלו אשר יגיעו בכל הגדלים והמינים. בין המאפיינים העיקריים אשר משויכים למצלמות מסוג זה נוכל לבדוק את אורך חיי הבטריה, התקנה נדרשת או מיקום, גישה לקבצים ודרכי הקלטה.

במידה ואתם מעוניינים לבצע תיעוד סמוי ללא ידיעת שאר המצולמים, מיקום המצלמה יהיה חשוב ביותר. סליקה של המצלמה בחפץ רגיל אשר לא יעורר חשדות מעניקה לכם הזדמנות לצלם את מה שיעלה על רוחכם, ורק אתם תדעו מזאת. לדוגמה, תוכלו להשתמש במשקפיים מיוחדות בתוכם מוסלקת מצלמה בזמן שאתם בחוץ בשמש, אך כמובן שלא תשתמשו בהם אם אתם נמצאים בתוך חדר, או בבובה בבית כדי לבדוק את מצב הילדים, אך לא תקחו אותה איתכם למסעדה כדי לרגל אחר חבריכם. כנ"ל לגבי מצלמה נסתרת אלחוטית לאייפון.

לרוב זמן השימוש תלוי מאוד בגודל של המצלמה, מה שאומר שככל שהיא תהיה קטנה יותר כך הסוללה תחזיק פחות זמן. הזמן הממוצע לשימוש במצלמה אשר מופעלת באמצעות בטריה יעמוד על שעתיים, כאשר חלק יחזיקו זמן רב יותר וחלקם פחות. שימו לב שישנן לא מעט מצלמות נסתרות מומלצות אשר יאפשרו לכם החלפת סוללה בקלות וללא מאמץ, כך תוכלו ליהנות מזמן צילום כפול.

מצלמות נסתרות – שימושים שונים

קודם כל עליכם להיות מודעים לחוקי המדינה כאשר אתם בוחנים את האפשרויות של תיעוד נסתר. שימו לב שלפחות אחד מהמצולמים יהיה מודע באופן מלא למהלך הצילום.

תוכלו לבצע רכישת מצלמה נסתרת אלחוטית או רגילה עבור שימוש באזור המשרד והעבודה, מאחר שלרוב אין לכם את האפשרות לסמוך על סגל העובדים במאת האחוזים. אנחנו יכולים לראות המון מקרים של גניבות בנוסף לעובדים עצלנים במקומות העבודה השונים ומצלמה כזו תוכל לתעד את האירוע ותאפשר לכם לטפל בנושא כפי שתרצו.

מצלמה אשר תבדוק את כושר הטיפול של המטפלת בילדים שלכם תעניק לכם רוגע ושלווה בכל פעם שתראו מה קורה בבית בזמן שאתם רחוקים ממנו. המון הורים בוחרים לעשות שימוש במצלמות כאלו בביתם בעקבות העובדה שילדיהם מהווה את מרכז עולמם ואין להם אפשרות לסמוך על אף אחד בביטחון.

לפרטים ולרכישת מצלמה נסתרת Wifi, מצלמה נסתרת אלחוטית לאייפון ומבחר מצלמות נוספות לחצו כאן

Comments are closed.

כל הזכויות שמורות ל-BlueBuy © אתר מידע ומאמרים מקצועיים