חברת הנדל"ן MSN יוצאת עם פרויקטים חדשים

ראשית כמה מילים על חברת MSN נדל"ן

לאילו מכם שזאת הפעם הראשונה שהם שומעים את השם חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן, אז קודם כל תדעו שכנראה שאתם לא כל כך בעניינים, אבל יתכן שעד היום ענף השקעות הנדל"ן בישראל פחות דיבר אליכם. MSN נדלן היא חברה מובילה בישראל לאיתור השקעות מניבות (שטחים וקרקעות) ודירות למגורים. בראש החברה עומד הבעלים גיל מולכו ועל ניהולה בפועל אחראי מנכ"ל החברה, רן צדיקריו. את משרדי החברה תוכלו למצוא ברחוב יגאל אלון מספר 98 בתל אביב, שאולי מוכר לכם יותר כבניין אלקטרה, אשר מתנשא לגובה רם בסמוך למגדלי עזריאלי. MSN נדלן היא כמובן חברה רשומה, אך מתפקדת בעצם כבוטיק השקעות לכל דבר. לא תמצאו אצלה הזדמנויות השקעה סתמיות או חסרות מעוף. לאחרונה יצאה החברה עם מספר פרויקטים מבטיחים חדשים והחלה לשווק אותם למביני עניין. על הפרויקטים עצמם נרחיב מיד, אבל בשביל לא לסקרן אתכם יותר מדי הנה האיזורים בהם משווקת החברה את הפרויקטים שלה נכון לעכשיו: ראשון לציון (פארק/מתחם האלף) , מרכז רמלה (קוואטרו/Quatro) וברובע עיר ימים בחדרה.

חברת MSN נדל"ן - בעלים ומשרד

פרויקטים עכשוויים והזדמנויות השקעה מבית MSN נדל"ן

החברה משווקת בימים 4 פרויקטים שלה באיזורים שונים ברחבי הארץ. בחלקם מדובר במקומות אחרונים בהחלט, כך שכדאי למהר ולהבטיח את מקומכם.

החדש ביותר: קוואטרו – Quatro ברחוב ויצמן ברמלה

אתר אינטרנט: http://www.quatro-ramle.co.il

180 דירות חדשות שייבנו בארבעה מגדלי מגורים גבוהים ברחוב ויצמן – מיקום מרכזי ברמלה. שיווק הפרויקט מתבצע באמצעות קבוצת רכישה ברמלה עליה אחראית החברה. הדירות שתוכלו להשיג במגדלי Quatro תהיינה בעלות שלושה-חמישה חדרים, אך מה שחשוב באמת הוא המחיר, ובמקרה זה מדובר במחיר מאד אטרקטיבי.

כמו ברוב השקעות הנדל"ן ודירות המגורים שמשווקת חברת MSN, גם בפרויקט MSN רמלה נבנות דרכי גישה שיקלו על התנועה (כניסה ויציאת כלי רכב ותחבורה ציבורית) באזור המגדלים ויאפשרו איכות חיים גבוהה. בסמוך לרחוב ויצמן ממוקמים להם קניון עזריאלי הרמלאי המפורסם, ואף מספר לא מבוטל של בתי ספר וגני ילדים, כך שמדובר בסביבה מצוינת לגור וגדל בה את ילדיכם.

למידע נוסף, מוזמנים לצפות בסרטון התדמית של קוואטרו ולקרוא את הכתבה שפורסמה בנושא באתר דה-מרקר: http://cafe.themarker.com/post/3201207

ובכלכליסט: http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3657977,00.html

MSN רמלה קוואטרו תכנון פרויקט quatro  חברת MSN רמלהquatro מזווית נוספת

 

פרויקט מתחם האלף (פארק ה1000) בראשל"צ

על מה מדובר? מתחם האלף צפוי להיות מתחם משולב של מגורים, משרדי עסקים, בילוי ופנאי. שטח הפרויקט משתרע על פני 1000 מ"ר והגישה אליו מכל כיוון נוחה ומסודרת. מתחם ה1000 אושר ע"י ועדת התשתיות של עיריית ראשון לציון. בין היתר יכללו במתחם מבנים עבור תעשיית ההייטק, משרדים, אזורי פנאי ובידור, אוכל ומסעדות, מוסדות חינוך ואזורי מגורים. דרכי הגישה למתחם צפויות להיות מהמתקדמות ביותר בישראל ויתבצעו חיבורים לכבישי יציאה וכניסה מהעיר ואליה. חשוב לציין כי בעוד שאזור המשרדים והעסקים ייבנה על קרקע בבעלות העירייה, האזור המיועד למגורים ימוקם על קרקע בבעלות פרטית של חברת MSN נדל"ן.

מתחם האלף - MSN נדלן פארק ה1000 - חברת MSN

איך יוצרים קשר עם חברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן?

מספר אפשרויות עומדות לפניכם. הראשונה היא בטלפון של משרדי החברה שמספרו: 072-2284000. אפשרות נוספת היא בטופס יצירת הקשר שנמצא באתר האינטרנט של החברה. אם אתם בעלי מכשיר פקס – מספר הפקס של החברה הוא: 072-2245000. ולבסוף, כמובן שניתן ליצור קשר גם דרך דף הפייסבוק של החברה, או דרך חשבון הטוויטר שלנו.

לפרויקטים נוספים של החברה: http://www.msnnadlan.co.il/projects

Comments are closed.

כל הזכויות שמורות ל-BlueBuy © אתר מידע ומאמרים מקצועיים