קורס אנגלית – כישורים נדרשים בעולם גלובאלי

אוגוסט 30, 2018
/
פורסם תחת קטגוריית: עסקים
/
Comments Closed

אם יש לכם זכאות לגמול השתלמות ואתם רוצים לנצל אותה כדי לשפר מיומנות נדרשת ושמישה ביותר, כדאי לשקול את קורסי האנגלית של חטיבת גמול ההשתלמות באינטלקט אקדמון. מדובר בקורסים באורכים שונים המאפשרים לכם להעשיר את אוצר המילים, לחזק את מיומנויות השיחה, לשפר את הבנת הנקרא והנשמע, ולהרגיש בטוחים יותר בכישורי האנגלית שלכם. מדובר בקורס חיוני לעובדים בכל הדרגים ובפרט למי שמכוון או נמצא כבר בתפקידים מאתגרים המצריכים מגע עם גורמים בינלאומיים. מעבר לכך, הקורס יסייע לכם מאוד גם מחוץ למסגרת העבודה כאשר תצאו לחופשות מחוץ לישראל.

 

שיפור מגוון מיומנויות באנגלית

ראשית, חשוב להדגיש שקורסי האנגלית שלנו פתוחים בפני כל בעלי הזכאות לנקודות השתלמות, בין אם הם עובדים בחברה ציבורית או ממשלתית, בשלטון המקומי או בכל ארגון אחר. שנית, אנו מציעים קורסים המשתנים באורכיהם, של 80 שעות ו- 100 שעות, המכונים קורסי אנגלית שיחות ומתקיימים ברמות שונות. הקורסים נועדו לחזק ולשפר את רמתכם הנוכחית בשפה האנגלית, לרבות בכתיבה, בשיחה ובקריאה, והם משלבים קשת רחבה של אמצעים מעניינים ומהנים.

כך לדוגמא, במסגרת הקורס תצפו בערוצי טלוויזיה מרכזיים וחשובים באנגלית, בדגש על ערוצי חדשות ואקטואליה, ותתבקשו לנתח באופן כללי את מה שנאמר בתוכניות השונות. בנוסף, לאורך הקורס יתקיימו דיונים באנגלית בין חברי הקבוצה, ואתם תתבקשו לכתוב את חוות דעתכם על הנושאים השונים – באנגלית כמובן. כמו כן, נשלב אמצעים כמו פתרון תשבצים וחידות שיזרו לכם בהעשרת אוצר המילים, כאשר הדגש הוא על מונחים שגורים ונדרשים באנגלית, ובנוסף תתבקשו לקרוא מאמרים בעיתוני אקטואליה ולחוות את דעתכם על הכתבות.

יש לציין כי בקורסי אנגלית שיחות שלנו מושם דגש מיוחד על תרגולים וסימולציות המדמים את העולם האמיתי והתרחשויות אפשריות. כך לדוגמא, נבצע סימולציות על מקרים שיכולים להתרחש בעת פגישה עסקית בחו"ל, בזמן השהייה במלון, בעת חופשה וכדומה. בתוך כך, נעבר על היבטים שונים ובסיסיים שיעזרו לכם להתמצא בזמן השהייה בחו"ל, כמו כניסה למסעדות ולבתי מלון, שדות תעופה, תאריכים ושעות, גיאוגרפיה, פוליטיקה ועוד.

 

המיומנות החשובה ביותר בימינו

בעוד העולם הולך ונהיה כפר "קטן", הופכת האנגלית לשפה חשובה ו- "גדולה". בימים אלו כאשר כל המידע זורם דרך רשת האינטרנט ישנה חשיבות עצומה להבנת הנקרא, וכאשר האנגלית משמשת כגשר בין גורמים בינלאומיים ישנה חשיבות עצומה להבנת הנשמע ולכישורי השיחה שלכם. למעשה, בלי אנגלית ברמה סבירה קשה מאוד להתקדם לעבר תפקידים בכירים יותר, לא כל שכן למלא אותם, מאחר שהציפייה הבסיסית בכל תחום עיסוק כיום היא ידיעת האנגלית. אכן, גורמים מחו"ל אינם רואים בעין יפה או משועשעת שיחה מגומגמת המלווה בהשלמות עילגות בעברית, ולכן מי שרוצה לבנות קריירה לטווח הארוך חייב לדעת אנגלית, ולדעת טוב.

לפרטים נוספים על קורסי האנגלית שלנו פנו כעת אל נציגי מכללת אינטלקט אקדמון בטלפון *9233.

Comments are closed.

כל הזכויות שמורות ל-BlueBuy © אתר מידע ומאמרים מקצועיים