השכרת רכב בחגים

מרץ 21, 2016
/
פורסם תחת קטגוריית: השכרת רכב
/
Comments Closed

האביב בפתח וזה בדיוק הזמן לטיולים משפחתיים. הרבה מאוד משפחות כבר הבינו את הפטנט. גם אם הרכב שלכם קטן מדי או לא נוח, הם פונים לסוכנות השכרת רכב, מזמינים רכב מתאים ויוצאים לדרך…

מלבד חובבי הטיולים, כל נושא השכרת הרכב היום הפך למגמה ברורה בקרב נהגים שמוצאים את עצמם לא אחת תקועים ללא רכב מכל מיני סיבות, או כאלה שקיבלו החלטה כלכלית שעדיף להם לשכור רכב ולא לרכוש.

במאמר זה נסקור את כל הסיבות שבגללן אנשים שוכרים רכבים.

השכרת רכב בדרך לראיונות עבודה

יש הרבה מאוד אנשים שהם לקראת עבודה חדשה ובינתיים מתרוצצים מראיון לראיון ואין להם רכב. עד שיקבלו אחד כזה בעבודה החדשה הם פונים לסוכנות השכרת רכב ובוחרים רכב שיעניק להם גם ייצוג הולם.

אשתי לקחה לי את האוטו

ברוב המשפחות היום רכב אחד כבר לא מספיק. אם מדובר בבני זוג ששניהם עובדים בחוץ וזקוקים לרכב, יש מצב שיהיה להם רק רכב אחד ואת השני הם ישכרו בסוכנות להשכרת רכב.

השכרת רכב – יותר כדאי לי כלכלית 

השכרת רכבים סיבות

השכרת רכב לתקופה ארוכה מבחינה כלכלית משתלמת יותר מאשר לרכוש רכב. רכב משלכם זה הוצאה על תיקונים, דלק, ביטוחים ועוד. כאשר אתם שוכרים רכב אתם משלמים גלובלית ולא תמיד זה יותר מאשר אם מדובר ברכב משלכם.

סיבה נוספת שבגללה עובדים עצמאיים מעדיפים לשכור רכב, זה משום שהם יכולים להיות שקטים שהרכב נוסע ושלא יתקלקל להם בדיוק כשהם בדרך לאיזה לקוח.

השכרת רכב כי הלך לי המנוע…

לקוחות רבים של סוכנויות השכרת רכב צריכים רכב משום ששלהם נמצא במוסך. רכב כידוע הוא לא תעודת ביטוח ולכן, אם הלך לו המנוע הלך יום עבודה. כדי לא להפסיד כסף (שלא לדבר על השירות מול הלקוחות) אנשים פשוט שוכרים רכב.

השכרה רכב- כי יש לי אורחים מחו"ל

אורחים שמגיעים לארץ בדרך כלל אוהבים לטייל. אז מה אם הרכב המשפחתי שלכם נראה כמו "אורווה" את האורחים עדיין צריך לקחת לטייל, או במקרה וגם מדובר ברכב שלא יכול להכיל את כולם. הפיתרון- השכרת רכב גדול, מתאים ונקי…

רכב יפה לחתונה משמח חתן וכלה

מעטים מאוד האנשים שמעוניינים לנסוע לחתונה שלהם עם הרכב שלהם. ואם אין להם איזה חבר עם רכב שווה, הם פשוט יכולים לשכור רכב מפואר ולנסוע לחתונה שלהם כמו חתנים אמיתיים…

מחירי השכרה רכב לא בפיקוח!

לידיעת כל מי שמתעניין במחירי השכרת רכב. הם אינם בפיקוח והפערים בין סוכנות אחת לשנייה יכולים להיות די גדולים.

מה שמציל היום את חוסר הפיקוח הזה היא העובדה שהכול שקוף ונגיש ברשת. כלומר: המחירים, סוכנות הרכב, סוגי המכוניות ועוד. ואם אתם רוצים להבין מה קורה בשוק, מהו טווח המחירים ואיפה הכי כדאי לכם לשכור רכב, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לגלוש באתרים הרלבנטיים, לקבל מושג על המחירים ולעשות את הבחירה הנכונה.

אנו ממליצים מאוד כי לפני בחירת סוכנות השכרת הרכב, אל תתעצלו לעשות השוואת מחירים – אתם רק יכולים להרוויח מזה.

Comments are closed.

כל הזכויות שמורות ל-BlueBuy © אתר מידע ומאמרים מקצועיים