למה חשוב להשתמש במגה גלופלקס – תוסף התזונה שנבדק מחקרית

אפריל 21, 2016
/
פורסם תחת קטגוריית: כושר
/
Comments Closed

תוספי תזונה הם למעשה המזונות שאנו צורכים במהלך היום יום בכמויות קטנות ומועילות. תוספי תזונה אמורים להחדיר לגופינו את החומרים והסיבים התזונתיים שמעט חסרים בגופנו ולשפר משמעותית את שגרת החיים כאשר הדבר בא לידי ביטוי באנרגיה מחודשת ושיפור מערכות הגוף. לא כל תוספי התזונה נבדקים לעומק ולא כל תוספי המזון אכן בריאים לכל אחד ואחת מאיתנו.

מגה גלופלקס הוא תוסף התזונה היחיד בישראל מסוג הגלוקוזאמין-כונדרואמין אשר נבדק מחקרית בישראל ועובר בדיקות תקופתית יסודיות כדי אכן למדוד את סגולותיו ועזרתו לגוף שלנו. הבדיקות מתבצעות במעבדות בלתי תלויות מחוץ לישראל, לרוב בארצות הברית וזאת במטרה כדי לבחון האם אכן מגה גלופלקס אכן תורם לגוף כמו שמציגים לנו בפרסומות ובחוות הדעת הרפואיות.

מגה גלופלקס – מניעת כאבים במפרקים

מגה גלופלקס מוכר בעיקר כתוסף תזונה שמפחית ולעיתים אף מונע לחלוטין כאבי מפרקים חזקים. 2-3 טבליות ביום אשר נלקחות ביחד עם הארוחות מסייעות רבות לאנשים הסובלים מהכאבים ובהחלט אפשר להגיד שהוא פועל כמו קסם עבור מבוגרים וצעירים שסובלים מדלקות בפרקים.

שימוש במגה גלופלקס מצוין גם עבור ספורטאים וחשוב מאוד להדגיש כי גם אם ישנן בעיות במפרקים אין זה צעד נכון להפסיק לחלוטין את הפעילות הגופנית. כמובן שהפחתה או ירידה בכמות הן מבחינת העומס והן מבחינת השעות היא הכרחית אך עצירה מוחלטת של הפעילות הספורטיבית עשויה לגרום לניוון ובעיות אחרות.

מגה גלופלקס – להגיד שלום לבעיות הגב והברכיים 

מגה גלופלקס

הבעיות והכאבים בגב והברכיים הן בעיות שכיחות ונפוצות אצל האוכלוסייה המבוגרת יותר אבל גם צעירים יכולים לסבול מהבעיות והכאבים האלו. עבור הצעירים או הספורטאים שבינינו הכאבים יכולים למנוע עיסוק בפעילות ספורטיבית והפחתה רצינית בעומס בעבודה או בשגרת היום יום בעוד שעבור מבוגרים הסובלים מהכאבים זו עשויה להיות בעיה רצינית הרבה יותר. מבוגרים אשר סובלים מבעיות פרקים וכאבים חזקים בגב או בברכיים יכולים להישאר מרותקים לביתם ללא יכולות לבצע הליכות או לעלות ולרדת מדרגות ובהחלט מדובר בשיבוש משמעותי בחיים. מגה גלופלקס מונע את הכאבים לחלוטין במקרה הטוב ובמקרה הפחות טוב מפחית אותם בצורה משמעותית ומאפשר לסובלים לחזור לאופן שבו הם רגילים לחיות את חייהם.

במקביל לשימוש במגה גלופלקס מומלץ מאוד להמשיך ולעסוק בפעילות ספורטיבית. גם הליכות או מתיחות באופן קבוע הן פעילות ספורטיבית ומומלץ מאוד להתאים את עומס הפעילות וסוג הפעילות באופן אישי לכל אחד. הפעילו הספורטיבית שתתאים לאחד לא בהכרח תתאים לאחר ולהיפך, כמו שלא כל האנשים נולדו שווים מבחינת המראה החיצוני  או תכונות האופי כך גם ישנו שוני ברור במאמצים שהם יכולים להשקיע בפעילות הספורטיבית. חשוב להבין שפעילות ספורטיבית מעבר ליכולות האישיות עלול לגרום לנזק ולאו דווקא להביא תועלת, מומלץ להיוועץ ברופאים ותזונאים לפני תחילת הפעילות הספורטיבית או עלייה בעומס, גם אם מדובר בעליה הדרגתית בלבד.

Comments are closed.

כל הזכויות שמורות ל-BlueBuy © אתר מידע ומאמרים מקצועיים