שוברים שגרה ויוצאים ליום כיף עם העובדים

נובמבר 15, 2015
/
פורסם תחת קטגוריית: עסקים
/
Comments Closed

חופשה מהעבודה זה כיף, בזה אין כל ספק. בעיקר אם מדובר ביום כיף אליו יוצאת קבוצה של אנשים שעובדים במקום משותף. אין כמו לנקות את הראש אחרי תקופה של לחץ, לנוח קצת מהכל ופשוט לטייל לצורך הנאה ולאגור כוחות. אך כמובן שלטוס לחו"ל עולה כסף, ועולה הרבה לצערנו אך כדי לגבש בין העובדים תמיד אפשר להזמין להם טיול של יום אחד שכולו כיף והנאה צרופה.

יום כיף לעובדים

רוב החברות שמתמחות בהפקת יום כיף שכזה מציעות פעילויות העשרה שונות וטיולים מהנים ברחבי הארץ. בלי שום קשר, תמיד כיף לצאת לטיול בספונטניות ואם מדובר בטיול עם חברים מהעבודה אז בכלל זו חוויה של ממש.

על אחת כמה וכמה בעידן שבו הכל נעשה בקלילות באמצעות האינטרנט. לכל חברות הפקת האירועים יש אתר אינטרנט משלהם שדרכו אפשר להזמין הפקת אירוע לעובדים שלכם בכל מקום בישראל, באיזה טווח תאריכים שתרצו.

אם פעם כל ארגון יום גיבוש שכזה היה מלווה בטרטורים מפה ועד להודעה החדשה, הכולל אין ספור טלפונים לכל הספקים הרלוונטיים ונותני השירותים בכדי לראות מה הכי זול ואיזה מבצעים יש לכל אחת, להתלבט שעה עם הנציג בטלפון, לנסוע להביא את הפעילויות המומלצות ביותר וכד', היום בכמה לחיצות פשוטות אפשר לראות על גבי המסך השוואות מחירים של כל החברות, לראות איזה אטרקציות ואילו פעילויות הן מציעות ובאילו תאריכים הם פנויות.

למידע אודות השכרת רכב לטיולים לחצו כאן

Comments are closed.

כל הזכויות שמורות ל-BlueBuy © אתר מידע ומאמרים מקצועיים