בחירת מקום לחגיגת בת מצווה

מאי 25, 2016
/
פורסם תחת קטגוריית: עסקים
/
Comments Closed

מסיבת בת המצווה של הילדה מתקרבת ואתם ההורים שלה, מוצאים את עצמכם מודאגים ומוטרדים ממצבה החברתי בכיתה. אתם מאוד רוצים לערוך לה מסיבת בת מצווה לכל החברים באחד מאותם מקומות לבת מצווה, אך מכיוון שהבת שלכם היא ילדה יחסית מתבודדת ואין לה הרבה חברים בכיתה, אתם מאוד מפחדים שתערכו לה מסיבת בת מצווה ואף אחד לא יגיע או שיגיעו מעט מאוד ילדים ואז במקום שמחה תהיה מסיבת בת מצווה דיי עצובה.

מדובר בסיטואציה לא קלה, שצריך לשקול ואולי אפילו לקבל עזרה מקצועית בשביל לפתור אותה (למרות שבדרך כלל כשהן גדלות הכול מסתדר והן מוצאות את המקום שלהן ואת החברות שלהן, אבל כשהמצב ככה, קשה קצת לחשוב על העתיד).

 

מקומות לבת מצווה – שוחחו על הדברים עם הילדה 

מקום לחגיגת בת מצווה

אז מה באמת אתם בתור הורים יכולים לעשות במצב כזה? אחת האפשרויות היא כמובן לדבר עם הילדה ולשאול אותה מה היא חושבת לגבי חגיגת מסיבת בת המצווה באחד מאותם מקומות לבת מצווה. יכול להיות שהילדה עצמה תהיה מוטרדת מהעבודה שלא יגיעו לה ילדים והלחץ והמצוקה שהיא תרגיש לא יהיה שווה את החגיגה בסופו של דבר גם אם חששותיה יתבדו וילדים רבים יגיעו בסופו של דבר למסיבה (כשזה נוגע למסיבות אטרקטיביות ילדים רבים לא נותנים חשיבות לילד החוגג אלא למסיבה עצמה). במידה והילדה תתנגד לקיום מסיבה שכזאת אולי כדאי לשקול אירוע במסגרת משפחתית או דרך אחרת לחגוג את מסיבת בת המצווה של הילדה.

 

מקומות לבת מצווה – מה טוב לילדה בפועל?

אז נכון שרוב הילדות ישמחו ויתלהבו לציין את מסיבת בת המצווה שלהן באחד מאותם מקומות לבת מצווה, אבל יש גם ילדות ביישניות או ילדות הנמצאות במצב חברתי לא משביע רצון שלא ירגישו נוח עם חגיגה מהסוג הזה ולהורים של אותן ילדות חשוב לראות את הדברים הללו ולא להסתכל רק על מה שהם חושבים שטוב לילדה אלא גם על מה שטוב או יכול להיות טוב לילדה שלהם בפועל ובאיזו סיטואציה היא תרגיש טוב עם עצמה ובאיזו פחות.

Comments are closed.

כל הזכויות שמורות ל-BlueBuy © אתר מידע ומאמרים מקצועיים