רן צדיקריו למשקיעים: "קנו היום ובקבוצת רכישה"

קבוצות רכישה – הטרנד שמשגע את שוק הנדל"ן הישראלי

המשפט הראשון שאמר לנו מומחה הנדל"ן רן צדיקריו כשנפגשנו עימו הוא הציטוט בכותרת הידיעה. רן, מנהל בחברת MSN ייזום ושיווק נדל"ן מכיר מקרוב את תחום הנדל"ן בישראל ולא מתבייש להגיד את מה שהוא חושב עליו: "השוק אינו מתנהל כמו שצריך. במקרים רבים נדרשת התערבות של גורם רגולטורי ממשלתי שלא מתרחשת בזמן ופוגעת בצרכנים". צדיקריו הוא לא הראשון שמפנה את האצבע לחוסר היכולת של הממשלה להגיב בזמן אמת לשינויים התכופים בענף הנדל"ן בישראל. לטענתו, חוסר היכולת הנ"ל היא אחת הסיבות המרכזיות לכך שמחירי הנדלן בישראל הם מהגבוהים בעולם וממשיכים לעלות כל הזמן.

שאלנו את רן אם לדעתו זוהי העת הנכונה לרכישת דירה בישראל: "זוגות צעירים שלא רוכשים דירה ומחכים לירידת מחירים שתתרחש בשוק עושים טעות חמורה. בנושאים כה חשובים צריך לבסס החלטות חשובות על נתונים, ולצערם של הזוגות הצעירים בישראל הנתונים מראים שמחירי הנדל"ן במדינתנו רק הולכים ומאמירים עם כל חודש שעובר. ולכן עצתי להם היא כזו: במידה ויש לכם את ההון הראשוני הדרוש לקניית דירה אל תחכו – קנו דירה בהקדם ומוטב שתעשו זאת באמצעות קבוצת רכישה שתוזיל עלויות ותעניק לכם כוח משמעותי אל מול הקבלנים וחברות הבניה."

האם יש לך המלצה לזוגות צעירים שרוצים לקנות דירה במרכז הארץ? "לאחרונה יצאה החברה שאני מנהל, MSN נדל"ן, עם פרויקט חדש בשם Quatro. מדובר בארבעה מגדלי דירות מרשימים במרכז העיר רמלה, אשר נמכרים במחירים שפויים שגם מי שלא נולד להורים עשירים עשוי להרשות לעצמו. ממליץ בחום."

ראיון עם רן צדיקריו

 

צפו בקטע מתוך משחק של מנויי הפלטינום מול הצוות המקצועי בו השתתף רן – מועדון מכבי תל אביב: https://www.youtube.com/watch?v=bMHdwUc8jKc

 

Comments are closed.

כל הזכויות שמורות ל-BlueBuy © אתר מידע ומאמרים מקצועיים