5 אבקות חלבון מומלצות שכדאי לכם להכיר – להעצים את האימון

דצמבר 20, 2017
/
פורסם תחת קטגוריית: כושר
/
Comments Closed

מתאמנים רבים מרימים משקלים כבדים בחדר כושר, רצים יותר משעתיים בכל יום, רוכבים למרחקים ארוכים באופניים, משקיעים מאמצים רבים באימונים השונים ובכל זאת לא מצליחים להגיע לתוצאות הרצויות. אחת הטעויות הנפוצות היא לנסות ולהתאמן עוד יותר חזק מה שבשלב מוקדם או מאוחר גורם לפציעות שבמקרה הטוב מצריכות מנוחה של מספר ימים אך במקרה הרע גם עושות נזק בלתי הפיך. ברוב המקרים, אותם מתאמנים לא רואים תוצאות פשוט כי התזונה שלהם לא נכונה, מה שגורם להם לעבוד על ריק בחדר כושר או במסלול הריצה. הוגף הוא בדיוק כמו מכונה, אם נאמץ אותו מאוד אבל לא נחזיר אליו דלק הוא פשוט יקרוס בשלב כזה או אחר ולכן התזונה היא חשובה מאוד, אם לא חשובה יותר אפילו מאשר האימון עצמו. לפניכם רשימה של 5 אבקות חלבון שיכולות להעצים את האימון שלכם ולהפיק ממנו הרבה יותר תועלת, לרכישת אבקות חלבון באתר טבע קסטל – כנסו לכאן.

סיינטרקס מטריקס:
מדובר באבקת חלבון שמגיעה לאוויר העולם לאחר שנים של פיתוח והייחודיות שלה שהיא מפצה למעשה על אבקות אחרות שלא עשו את העבודה בעבר. אבקת החלבון הזו למעשה מתקנת את מה שנגרם בעקבות אבקות פשוטות שככל הנראה עלו לכם פחות כסף אבל פשוט לא עשו את העבודה.

פרובודי:
אבקת חלבון מתקדמת שמגיעה במספר טעמים כאשר הכוח שלה הוא עבור ספורטאים שמתאמנים בחדר כושר בעיקר על משקולות ורוצים לנפח את גופם ועלות את מסת השריר. בעקבות הטעמים הרבים ניתן בהחלט לצרוך את אבקת החלבון באופן יומי ופשוט לוותר על הארוחה שלאחר האימון, מיועד לספורטאים שלא יכולים להחזיר לגופם את החלבונים בצורה מהירה לאחר האימון.

צ'מפיון נוטרישן:
אחד הסוגים הנפוצים ביותר עבור אבקות החלבון הוא מי הגבינה והאבקה הזו מכילה מאה אחוז של מי גבינה. האבקה הזו מעלה בצורה משמעותית את הערך הביולוגי בגוף וגורמת לספיגה מקסימאלית, מה שמוביל לכך שהאימון שביצעתם יהיה חזק ביותר גם לאחר שסיימתם לרוץ או להרים את המשקולות.

וויין שייק:
אבקת חלבון שמיועדת למתאמנים בעצימות גבוהה וחזקה יותר, מיועד גם לספורטאים שמבצעים פעילות אירובית ולא רק הרמת משקולות או פעילות ספורטיבית הכרוכה בכוח. יותר ויותר מתאמנים בוחרים באבקת החלבון הזו כיוון שהיא למעשה מתאימה לכל סוגי הספורט, מדובר על אבקת חלבון מומלצת לספורטאי שמשלב את כל האימונים ולא מתמקד באימון מסוג ספציפי.

אבקת חלבון טבעונית:
תאמינו או לא, המוצרים הטבעונים הגיעו גם לאבקות החלבון ואם עד כה נמנעתם מלצרוך אבקות חלבון בגלל שהכילו מוצרי חלב הרי שעכשיו גם הטבעונים יכולים לנפח שרירים ולעלות מסת שריר. האבקה מכילה את חלבון הסויה הטוב ביותר, מדובר על אבקה שגם מפצה על המזונות האחרים שלא נכנסים לגופכם ועושה עבורכם עבודה מושלמת.

Comments are closed.

כל הזכויות שמורות ל-BlueBuy © אתר מידע ומאמרים מקצועיים